Financovanie

Spolupracujeme s tými najväčšími finančnými inštitúciami na Slovensku. Pomáhame Vám dojednať veľké množstvo výhodných úverových zmlúv, vďaka ktorým môžeme každému zákazníkovi pripraviť financovanie na mieru. U nás získate úver lacnejšie a rýchlejšie. 

Nakupujte v SKcars bez hotovosti a využite u nás všetky výhody jednoduchého financovania na kúpu akéhokoľvek auta prostredníctvom jednoduchého, lacného a rýchleho splátkového programu - úver, leasing, poistenie. Výhodami je možnosť nastavenia si výšky splátky a aj dobu splácania podľa Vašich možností už od 0% akontácie bez akýchkoľvek poplatkov. Úver Vám schválime do 30 minút.

Jednoduchý splátkový predaj  lacný, rýchly a dostupný úver na kúpu akéhokoľvek auta s akontáciou od 0%, dobou splácania až 84 mesiacov, úver môžete kedykoľvek predčasne ukončiť a to bez započítania budúcich úrokov.

Jednoduchý leasing jednoduchý, lacný a rýchly spôsob získania akéhokoľvek auta s akontáciou od 0%, dobou splácania až 84 mesiacov, s možnosťou predčasného ukončenia zmluvy kedykoľkek.

Prefinancovanie auta je výhodou v prípade ak  potrebujete peniaze. Prefinancujete si Vaše vlastné auto, dostanete potrebnú hotovosť a Vaše auto využívate naďalej.

            Výhodné poistenie : vstupný bonus až do výšky 70 %

Havarijné poistenie zabezpečte svoje auto pre prípad poškodenia, zničenia, havárie, krádeže či živelnej udalosti havarijným poistením.

Povinné zmluvné poistenie poistite si Vaše auto už aj na cestu domov. Uzavrite si u nás PZP zo 60% vstupným cenovým bonusom, a samozrejme  ste poistený okamžite podpisom poistnej zmluvy.

  • Financovanie áut bez obmedzenia rokom výroby
  • Splátky prispôsobíme vášmu rozpočtu
  • Akontácia od 0 %
  • Ihneď sa stávate majiteľom auta
  • Odchádzate s plne poisteným autom